Відділ освіти    Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області > < Підпис до фото
    READ /home/mazdada/osvita.trost.net.ua/wp-content/uploads/slider-photos
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави
  • Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави

Екран Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: 2019/2020 навчальний рік, І-ІІ етапи


16-12-2019, 15:26
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Наказ відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області від 03.10.2019 № 108-ОД “Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”

Наказ відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області від 23.10.2019 № 118-ОД “Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”

Наказ відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області від 16.12.2019 № 145-ОД “Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецького району”

 


УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА (02.11.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: І місце – Герасименко Діана (8 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Дмитриченко Олена Михайлівна); Лісняк Богдана (11 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Дмитриченко Олена Михайлівна); ІІІ місце – Єрофєєва Олександра (9 клас, Люджанський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”, учитель – Коновець Надія Степанівна);
  • високі результати: 50% – Величко Катерина (10 клас, Полянський ЗЗСО, учитель – Пасікун Віра Митрофанівна).

 

 

 


ІСТОРІЯ (09.11.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: І місце – Герасименко Діана (8 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Яременко Володимир Олексійович); ІІІ місце – Єрофєєва Олександра (9 клас, Люджанський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”, учитель – Яковлева Оксана Миколаївна);
  • високі результати: 54% – Лісняк Богдана (11 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Яременко Володимир Олексійович).

 

 

 

 

 


АНГЛІЙСЬКА МОВА (10.11.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: ІІ місце – Величко Іван (8 клас, Полянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель – Ткаченко Ярослав Михайлович);
  • високі результати: 76% – Лісняк Богдана (11 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Пономаренко Світлана Василівна); 58% – Герасименко Діана (8 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Пономаренко Світлана Василівна); 46% – Величко Катерина (10 клас, Полянський ЗЗСО, учитель – Ткаченко Ярослав Михайлович).

 

 

 


БІОЛОГІЯ (16.11.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: ІІІ місце – Конєва Діана (9 клас, Люджанський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”, учитель – Клименко Тетяна Іванівна);
  • високі результати: 48,8% – Герасименко Діана (8 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Курило Людмила Федорівна).

 

 

 

 

 

 


ГЕОГРАФІЯ (24.11.2019): 

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: І місце – Лісняк Богдана (11 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Курило Людмила Федорівна); ІІІ місце – Герасименко Діана (8 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Курило Людмила Федорівна).

 

 

 

 

 

 

 


МАТЕМАТИКА (30.11.2019): 

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: ІІІ місце – Вовк Захар (5 клас (змагався з учнями 6 класу), Станівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель – Овчаренко Валентина Володимирівна).

 

 

 

 

 

 

 

 


ФІЗИКА (07.12.2019):

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ХІМІЯ (14.12.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: ІІІ місце – Черкашин Максим, Слівкін Андрій (7 клас, Люджанський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”, учитель  – Панов Валентин Васильович)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ (15.12.2019):

  • завдання;
  • протоколи;
  • переможці: ІІІ місце – Куц Андрій (10 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Савченко Алла Вікторівна).

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn